KATILIMCI LİSTESİ

5K Katılımcı Listesi

İsim - Soyisim Cinsiyet Yaş Grubu Ödeme
Adnan Yıldırım Erkek 60-64 aegeanmasters
Ahmet İşcanlı Erkek 35-39 aegeanmasters
Alex Gallia Erkek 25-29 aegeanmasters
Alper Ataker Erkek 50-54 aegeanmasters
Arda Aracı Erkek -19 aegeanmasters
Aslıhan Akan Kadın 45-49 aegeanmasters
Atilla Kurt Erkek 40-44 aegeanmasters
Ayşe Eylül Tırak Kadın 20-24 aegeanmasters
Aziz Babacan Erkek 55-59 aegeanmasters
Barkın Kültürsay Erkek 25-29 aegeanmasters
Berra Yavuz Kadın -19 aegeanmasters
Berrak Irmak Kadın 40-44 aegeanmasters
Bilal Kabaklı Erkek 30-34 aegeanmasters
Burak Bakırsoy Erkek 45-49 aegeanmasters
Bülend Arıkan Erkek 50-54 aegeanmasters
Cemal Özer Çeker Erkek 30-34 aegeanmasters
Cumhur Turgut Erkek 35-39 aegeanmasters
Çetin Çetiner Erkek 35-39 aegeanmasters
Defne Şiktaşlı Kadın -19 aegeanmasters
Ece Calp Kadın 30-34 aegeanmasters
Egehan Bilen Erkek 30-34 aegeanmasters
Egem Sena Filazi Kadın 40-44 aegeanmasters
Emir Aracı Erkek -19 aegeanmasters
Emre Erdoğan Erkek 35-39 aegeanmasters
Ercan Şentürk Erkek 30-34 aegeanmasters
Ersin Turker Erkek 35-39 aegeanmasters
Fırat Karaatlı Erkek 40-44 aegeanmasters
Georgios Meletiadis Erkek 40-44 aegeanmasters
Gürcan Türel Erkek 50-54 aegeanmasters
Gürsel Gökgöz Erkek 60-64 aegeanmasters
Helena Varela Rizo Kadın 35-39 aegeanmasters
İshak Aktaş Erkek 55-59 aegeanmasters
İsmail Önder Ünal Erkek 45-49 aegeanmasters
Kasım Budak Erkek 35-39 aegeanmasters
Kerem Ömer Erten Erkek 50-54 aegeanmasters
Konstantinos Zafeirakis Erkek 40-44 aegeanmasters
Korhan Turan Erkek 45-59 aegeanmasters
Kutluhan Özkunt Erkek 45-49 aegeanmasters
Mehmet Zeki Özkol Erkek 50-54 aegeanmasters
Melisa Uluarslan Kadın 30-34 aegeanmasters
Merdan Çayır Erkek 40-44 aegeanmasters
Mert Acun Erkek 30-34 aegeanmasters
Mert Derin Erkek -19 aegeanmasters
Mert Onaran Erkek 35-39 aegeanmasters
Mertcan Şengül Erkek -19 aegeanmasters
Murat Meto Erkek 45-49 aegeanmasters
Musa Akan Erkek 25-29 aegeanmasters
Mustafa Aydoğdu Erkek -19 aegeanmasters
Mustafa Kemal Korkankorkmaz Erkek 40-44 aegeanmasters
Nezahat Eyüpreisoğlu Kadın 45-49 aegeanmasters
Nil Gür Kadın -19 aegeanmasters
Nogay Girginkardeşler Erkek 50-54 aegeanmasters
Oğuz Omur Erkek 55-59 aegeanmasters
Orhan Ayan Erkek 65-69 aegeanmasters
Ozan Hoşyılmaz Erkek 30-34 aegeanmasters
Özay Göksu Erkek 50-54 aegeanmasters
Özen Sanem Dilek Kadın 50-54 aegeanmasters
Özgür Has Erkek 35-39 aegeanmasters
Özhan Kırmızı Erkek 30-34 aegeanmasters
Özlem Korkmaz Kadın 35-39 aegeanmasters
Özlem Ör Kadın 45-49 aegeanmasters
Pantelis Sarantis Erkek 45-49 aegeanmasters
R. Kemal Aydın Erkek 55-59 aegeanmasters
Reyhan Akbüke Sürücü Kadın -19 aegeanmasters
Sadık Ersöz Erkek 60-64 aegeanmasters
Sadi Hakan Kaplancalı Erkek 55-59 aegeanmasters
Seçkin Tuncer Erdoğmuş Erkek 40-44 aegeanmasters
Selin Tay Kadın -19 aegeanmasters
Selinay Kır Kadın -19 aegeanmasters
Senem Arıkan Kadın 45-49 aegeanmasters
Serdar Çakmak Erkek 50-54 aegeanmasters
Sertan Üçgül Erkek 40-44 aegeanmasters
Servet Ateş Erkek 65-69 aegeanmasters
Sevilay Bosna Keskin Kadın 50-54 aegeanmasters
Soner Bayram Erkek 55-59 aegeanmasters
Şükrü Murat Levent Dağlı Erkek 60-64 aegeanmasters
Tahsin Yaman Tunç Erkek 50-54 aegeanmasters
Tarık Küçükler Erkek 60-64 aegeanmasters
Temel Yakşi Erkek 60-64 aegeanmasters
Timuçin Gülaç Erkek 45-49 aegeanmasters
Tolga Tezcan Erkek 45-49 aegeanmasters
Tuna Tunca Erkek -19 aegeanmasters
Tunç Günal Erkek 50-54 aegeanmasters
Tunç Gür Erkek 50-54 aegeanmasters
Uğur Karakılıç Erkek 35-39 aegeanmasters
Volkan Akan Erkek 40-44 aegeanmasters
Yasemin Cam Kadın 55-59 aegeanmasters
Yılmaz Yaşuk Erkek 55-59 aegeanmasters
Ziyap Ölker Erkek 50-54
Zümrüt Adile Anar Kadın 50-54 aegeanmasters

 

 

1,5K Katılımcı Listesi

İsim - Soyisim Cinsiyet Yaş Grubu Ödeme
Abigail Kathleen Demirci Kadın 40-44 aegeanmasters
Adnan Gören Erkek 60-64 aegeanmasters
Afra Gürlüler Kadın 25-29 aegeanmasters
Ahmet Bora Küpeli Erkek 55-59 aegeanmasters
Ahmet Kayhan Öztürk Erkek 45-49 aegeanmasters
Ahmet Tezel Erkek 50-54 aegeanmasters
Akay Küçük Erkek 50-54 aegeanmasters
Alparslan Yazar Erkek 45-49 aegeanmasters
Alper Tolga Köksoy Erkek 35-39 aegeanmasters
Alper Şensan Erkek 50-54 aegeanmasters
Alperen Efe Baykara Erkek 20-24 aegeanmasters
Altan Uybat Erkek 65-69 aegeanmasters
Ant Polatlı Erkek -19 aegeanmasters
Arda Emre Yünük Erkek 30-34 aegeanmasters
Arif Uz Erkek 55-59 aegeanmasters
Atalay Elpe Erkek 70-74 aegeanmasters
Ateş Güldoğan Erkek 25-29 aegeanmasters
Avni Abbasoğlu Erkek 45-49 aegeanmasters
Ayhan Akgün Erkek 40-44 aegeanmasters
Aylin Öztürk Kadın 45-49 aegeanmasters
Aysu Kızıl Kadın -19 aegeanmasters
Ayşegül Kaya Kadın 50-54 aegeanmasters
Bahadır Gök Erkek 30-34 aegeanmasters
Barış Koca Erkek 45-49 aegeanmasters
Bartu Özerengin Erkek 25-29 aegeanmasters
Başak Arslan Kadın 30-34 aegeanmasters
Başak Han Kadın 30-34 aegeanmasters
Bilge Soybakış Kadın 45-49 aegeanmasters
Bilhan Özkayalar Erkek 50-54 aegeanmasters
Bora Tabakoğlu Erkek -19 aegeanmasters
Burcu Aslanağı Kadın 45-49 aegeanmasters
Can Çobanoğlu Erkek 40-44 aegeanmasters
Can İnellioğlu Erkek 30-34 aegeanmasters
Canan Ünal Tuncer Kadın 40-44 aegeanmasters
Cem Atanay Erkek 55-59 aegeanmasters
Cemil Özyeşilova Erkek 30-34 aegeanmasters
Cenap Adaş Erkek 55-59 aegeanmasters
Cengiz Gürtuna Erkek 35-39 aegeanmasters
Cenk Cenkçiler Erkek -19 aegeanmasters
Cenk Çalışkan Erkek 35-39 aegeanmasters
Cenk Keçoğlu Erkek 20-24
Çağatay Kemal Kurnuç Erkek 45-49 aegeanmasters
Çiğdem Tütüncü Kadın 30-34 aegeanmasters
Debi Mayzel Kadın 55-59 aegeanmasters
Defne Çam Kadın 25-29 aegeanmasters
Defne Sevi Sayiner Kadın 30-34 aegeanmasters
Delfin Eylül Avcı Kadın -19 aegeanmasters
Delfin Zeren Arıözsoy Kadın -19 aegeanmasters
Deniz Can Ertan Erkek 20-24
Deniz Güler Kadın aegeanmasters
Dilek Sönmez Kadın 40-44 aegeanmasters
Dilek Yalçın Kadın 50-54 aegeanmasters
Doğa Çapanoğlu Kadın 40-44 aegeanmasters
Efe Gürsoy Erkek 35-39 aegeanmasters
Ege Karakuş Erkek -19 aegeanmasters
Ege Zeybek Erkek -19 aegeanmasters
Elif Kazanan Cun Kadın 35-39 aegeanmasters
Elif Özbağçıvan Kadın 40-44 aegeanmasters
Emir Çubukçu Erkek 40-44 aegeanmasters
Emre Bali Erkek 25-29 aegeanmasters
Engin Ersin Erkek 40-44 aegeanmasters
Erçin Baysal Erkek 50-54 aegeanmasters
Erdoğan Cem Keser Erkek -19 aegeanmasters
Erdoğan Özbağçıvan Erkek 40-44 aegeanmasters
Eren Moray Erkek -19 aegeanmasters
Erhan Kuyumcu Erkek 35-39 aegeanmasters
Faruk Coşkun Bedük Erkek 55-59 aegeanmasters
Fatih Azrak Erkek 30-34 aegeanmasters
Fatma İnci Okutan Kadın 75-79 aegeanmasters
Ferdi Kurtoğlu Erkek 30-34 aegeanmasters
Feridun Özdamar Erkek 55-59 aegeanmasters
Fikret Uluğ Erkek 60-64 aegeanmasters
Fulya Uluğ Kadın 60-64 aegeanmasters
Funda Kaya Kadın 40-44 aegeanmasters
Galip Fesçi Erkek 80+ aegeanmasters
Gediz Ersin Kadın 55-59 aegeanmasters
Gonca Konyalı Kadın 50-54 aegeanmasters
Gökberk Çerçioğlu Erkek 25-29 aegeanmasters
Gökhan Bilgen Erkek 50-54 aegeanmasters
Gökhan İnce Erkek 40-44 aegeanmasters
Göktuğ Can Suna Erkek -19 aegeanmasters
Gönül Aksaraylı Kadın 45-49 aegeanmasters
Gülden Hatipoğlu Kadın 45-49 aegeanmasters
Gülsün Soypaçacı Kadın 50-54 aegeanmasters
Güneş Ünal Erkek 40-44 aegeanmasters
Gürhan Şensoy Erkek 35-39 aegeanmasters
Güzin Teoman Özdamar Kadın 45-49 aegeanmasters
Haluk Carfi Erkek 45-59 aegeanmasters
Hasan Aydınoğlu Erkek 60-64 aegeanmasters
Hatice Cansız Kadın 45-49 aegeanmasters
Havva Karagönlü Kadın 40-44 aegeanmasters
Hüma Bayraktar Kadın 75-79 aegeanmasters
Işıl Arıkan Kadın 50-54 aegeanmasters
İbrahim Sır Erkek 45-49 aegeanmasters
İhsan Peksanlı Erkek 30-34 aegeanmasters
İlker İkier Erkek 40-44 aegeanmasters
İpek Günad Kadın -19 aegeanmasters
İpek Pınar Kadın 50-54 aegeanmasters
İzzet Özgür İzci Erkek 55-59 aegeanmasters
Kaan Hakan Erkek 50-54 aegeanmasters
Kamuran Güner Kadın 30-34 aegeanmasters
Korkmaz Cem Maral Erkek 50-54 aegeanmasters
Ladin Uğur Kadın 30-34 aegeanmasters
Lale Başarır Kadın 50-54 aegeanmasters
Lale Kohen Tays Kadın 65-69 aegeanmasters
Lale Yıldız Çakır Kadın 35-39 aegeanmasters
Levent Çivi Erkek 50-54 aegeanmasters
Mehmet Ağaoğlu Erkek 55-59 aegeanmasters
Mehmet Ali Yontan Erkek 45-49 aegeanmasters
Mehmet Burtaç Tuncer Erkek 40-44 aegeanmasters
Mehmet Murat Aytaylan Erkek 55-59 aegeanmasters
Melih Önyer Erkek 40-44 aegeanmasters
Meral Sert Kadın 65-69 aegeanmasters
Mert Aktaş Erkek -19 aegeanmasters
Metin Aygün Cicibaş Erkek 45-49 aegeanmasters
Miryam Garrido Rodriguez Kadın 30-34 aegeanmasters
Mustafa Karakuş Erkek 50-54 aegeanmasters
Mürüvet Esin Say Kadın 55-59 aegeanmasters
Naci Güler Erkek 60-64 aegeanmasters
Nazire Hakan Kadın - aegeanmasters
Nehir Sümer EKadın -19 aegeanmasters
Nida Özdemir Kadın 45-49 aegeanmasters
Nihat Erbil Erkek 65-69 aegeanmasters
Ogan Doruk Erkek -19 aegeanmasters
Oğuz Omur Erkek 55-59 aegeanmasters
Oğuz Özgiller Erkek 45-49 aegeanmasters
Onur İnanç Erkek 40-44 aegeanmasters
Orcan Murat Aksu Erkek 60-64 aegeanmasters
Osman Balkan Erkek 60-64 aegeanmasters
Ömer Şamlı Erkek 65-69 aegeanmasters
Özden Efendioğlu Kadın 35-39 aegeanmasters
Özge Şakır Kadın 20-24 aegeanmasters
Özgür Aygün Enkür Kadın 50-54 aegeanmasters
Özgür Kızıloğlu Erkek 45-49 aegeanmasters
Özen Sanem Dilek Kadın 50-54 aegeanmasters
Özlem Ör Kadın 45-49 aegeanmasters
Özlem Öztürk Kadın -19 aegeanmasters
Paye Seda Göcekli Kadın 30-34 aegeanmasters
Paolo Bossi Erkek 50-54 aegeanmasters
Pelin Pelis Kadın 40-44 aegeanmasters
R. Kemal Aydın Erkek 55-59 aegeanmasters
Resul Eyüpreisoğlu Erkek 55-59 aegeanmasters
Reyhan Carlı Kadın 50-54 aegeanmasters
Reyhan İmergi Kadın 65-69 aegeanmasters
Sabahattin Yeşilyurt Erkek 75-79 aegeanmasters
Sabri Üçelli Erkek 45-59 aegeanmasters
Seçil Conkar Tuncay Kadın 45-49 aegeanmasters
Seçil Koldaş Kadın 30-34 aegeanmasters
Selma Saraç Kadın 30-34 aegeanmasters
Serkan Dipçin Erkek 45-49 aegeanmasters
Seyfi Noyan Sevinç Erkek 40-44 aegeanmasters
Sıdıka Ünal Kadın 45-49 aegeanmasters
Sinan Arrac Erkek 40-44 aegeanmasters
Sinem Kutluana Kadın 35-39 aegeanmasters
Sönmez Menteş Erkek 55-59 aegeanmasters
Süreyya Ahmet Kip Erkek 60-64 aegeanmasters
Şadi Gödek Erkek 50-54 aegeanmasters
Şebnem Çalışkan Türk Kadın 50-54 aegeanmasters
Tamer Yönet Erkek 45-49 aegeanmasters
Temel Yaksi Erkek 60-64 aegeanmasters
Tevfik Levent Karagözcük Erkek 65-69 aegeanmasters
Timur Tolgay Erkek 65-69 aegeanmasters
Tolga Okutucu Erkek 40-44 aegeanmasters
Tolga Ünal Erkek 50-54 aegeanmasters
Tuğrul Pınar Erkek 55-59 aegeanmasters
Tuna Çivici Erkek -19 aegeanmasters
Ulaş Yılmazoğlu Erkek -19
Uluç Serim Erkek 60-64 aegeanmasters
Ulviye İdil Erzen Kadın 65-69 aegeanmasters
Ünal Gökhan İnce Erkek 45-49 aegeanmasters
Yağızali Yıldırım Erkek -19 aegeanmasters
Yetkin Coşkun Kadın 45-49 aegeanmasters
Ziya Şenvar Erkek 50-54 aegeanmasters

 

 

Takım 4x250m Katılımcı Listesi

  İsim - Soyisim Cinsiyet Yaş Kategorisi Ödeme
Takım 1 Tevfik Levent Karagözcük Erkek Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Cenap Adaş Erkek
Mürüvvet Esin Say Kadın
Adile Zümrüt Anar Kadın
Takım 2 Başar Kılıç Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
M. Ali Yontan Erkek
Melih Önyer Erkek
Erdoğan Özbağçıvan Erkek
Takım 3 Altan Uybat Erkek Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Dilek Yalçın Kadın
Yavuz Avcı Erkek
Gönül Aksaraylı Kadın
Takım 4 Bahar Atamer Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Ayşe Aydoğan Kadın
Yankı Ortaç Kadın
Duyunç Akgün Kadın
Takım 5 Nida Özdemir Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Deniz Haktanır Kadın
Reyhan Carlı Kadın
Aylin Öztürk Kadın
Takım 6 Anıl Ertanzan Erkek Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Arda Erşan Erkek
Çağrı Çalışkan Erkek
Muhammet Tugay Özcan Erkek
Takım 7 Fatma İnci Okutan kadın Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Jülide Gündüz Kadın
Tunç Günal Erkek
Gökberk Çerçioğlu Erkek
Takım 8 İpek Günad Kadın aegeanmasters
Nehir Sümer Kadın
Eren Moray Erkek
Taha Eren Coşgun Erkek
Takım 9 Kurtul Ali Kaptanoğlu Erkek Kategori 5 240 - +yaş aegeanmasters
Erdal Şay Erkek
Mehmet Murat Aytaylan Erkek
Ferudun Özdamar Erkek
Takım 10 Sertan Üçgül Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Mustafa Kemal Korkankormaz Erkek
Haluk Carfi Erkek
Faruk Çoşkun Bedük Erkek
Takım 11 Ergün Kuş Erkek Kategori 1 100 - 119 aegeanmasters
Mustafa Çakır Erkek
Alperen Efe Baykara Erkek
Bartu Özerengin Erkek
Takım 12 Nida Özdemir Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Deniz Haktanır Kadın
Reyhan Carlı Kadın
Aylin Öztürk Kadın
Takım 13 Ahmet İşcanlı Erkek Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Myriam Garrido Kadın
Helena Varela Kadın
Gürhan Şensoy Erkek
Takım 14 Cemil Özyeşilova Erkek Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Seçil Kadın
Ece Bakıcı Kadın
Merdan Çayır Erkek
Takım 15 Uğur Kaklıç Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Işıl Arıkan Kadın
Özden Efendioğlu Kadın
Ufuk Kansu Erkek
Takım 16 Avni Abbasoğlu Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Tamer Yönet Erkek
Türker Aydın Erkek
Murat İnceoğlu Erkek
Takım 17 Özge Şakır Kadın Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Elif Özbağçıvan Kadın
Abbiedail Demirci Kadın
Tülin Karaboğa Kadın
Takım 18 Cem Atanay Erkek Kategori 5 240 - +yaş aegeanmasters
Gürsel Gökgöz Erkek
Nihat Erbil Erkek
Tarık Küçükler Erkek
Takım 19 Tuğrul İpek Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Gonca Konyalı Kadın
Çağla Balatlı Kadın
Oktay Balatlı Erkek
Takım 20 Fatih Azrak Erkek Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Kamuran Güner Kadın
Doğa Çapanoğlu Kadın
Ahmet Doğan Erkek
Takım 21 Sevin Demirci Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Erkin Ateş Erkek
Aygün Cicibaş Erkek
Elif Uçer Kadın
Takım 22 Ünal Gökhan İnce Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Hamdi Serkan Dipçin Erkek
Timuçin Gülaç Erkek
Şadi Gödek Erkek
Takım 23 Burcu Sert Kadın Kategori 1 100 - 119 aegeanmasters
Ladin Uğur Kadın
Utku Seçkin Erkek
Ahmet Cem Uğur Erkek
Takım 24 Oğuz Omur Erkek Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Burcu Aslanağı Kadın
Süreyya Ahmet Kip Erkek
Yeşim Kip Kadın
Takım 25 Havva Karagönlü Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Özgür Suna Erkek
Senem Arıkan Kadın
Bülent Arıkan Erkek
Takım 26 Özay Göksu Erkek Kategori 2 120 - 159 aegeanmasters
Cemal Özer Çeker Erkek
Cumhur Turgut Erkek
Kasım Budak Erkek
Takım 27 Fatih Azrak Erkek Kategori 2 120-159 aegeanmasters
Cihan Kiper Erkek
Onur Ceylan Erkek
Onur Saydam Erkek
Takım 28 Oktay Yavaş Erkek Kategori 2 120-159 aegeanmasters
Volkan Yavaşlı Erkek
Şems Korkmaz Erkek
Murat Can Kazanan Erkek
Takım 29 Mehmet Mutlu Erkek Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Uluç Serim Erkek
Orcan Murat Aksu Erkek
Faruk Nurgel Erkek
Takım 30 Lale Yıldız Çakır Kadın Kategori 2 120-159 aegeanmasters
Eylül Tırak Kadın
Elif Kazanan Kadın
Ece Bakıcı Kadın
Takım 31 Nezehat Eyüpreisoğlu Kadın Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Resul Eyüpreisoğlu Erkek
N Güler Erkek
D. Güler Kadın
Takım 32 Turgut Esen Erkek Kategori 4 200 - 239 aegeanmasters
Yasemin Savtekin Çevirgener Kadın
Uluç Serim Erkek
Hülya Oktay Kadın
Takım 33 Sanem Dilek Kadın Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Murat Meto Erkek
Özlem Ör Kadın
Mehmet Zeki Özkol Erkek
Takım 34 Fırat Karatlı Erkek Kategori 3 160 - 199 aegeanmasters
Mert Acun Erkek
Çetin Çetiner Erkek
Şükrü Kalanç Erkek

 

Listeler 48 saat içinde güncellenmektedir.
Listede herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız 0 555 559 73 93 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Katılım ücreti, 5K ve 1,5K parkurları için 400 TL, 4x250 Relay Yarışı için takım ücreti 300TL'dir.

ADR Spor Organizasyon ve Turizm Eğitim Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti isimli TR730001000911975713425001 iban numaralı ödeme dekontunuzu info@aegeanmasterschallenge.com adresine göndermeniz gerekmektedir.