ADR SPOR ORGANİZASYON

Aegean Masters

img

Çocuk yaştan itibaren Yüzme ve Triatlon branşına emek ve gönül vermiş kişiler olarak, bilgi ve tecrübelerimizi size aktarabilmek adına spor organizasyonları, eğitim kampları düzenleyerek ülkemizde, hayallerimizdeki gibi etkinlikler yapabilmek, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalışarak daha fazla ve organizasyonlara katılamayan kişilere yardımcı olabilmek için karşınızdayız.

Okan ULAŞ 

1974 Yılı İzmir doğumlu, evli, bir kız babası olan Okan ULAŞ 15 yıldır İzmir'in değerli okullarından olan Işıkkent Eğitim Kampüsün de çalışma hayatına devam etmektedir. Uzun yıllar yüzme branşında Milli Takım'da yer alarak 400m serbest 1500m serbest branşlarında kapalı havuz rekorunu kırmıştır. 1998 yılında Triatlon branşına başlayarak birçok uluslararası yarışlarda Ülkemizi temsil etmiş Balkan şampiyonluğu ve Ordular Arası Dünya Şampiyonası'nda 23. olarak kariyerinde birçok ödüller almıştır.

2010 yılından itibaren Federasyonda yer alarak birçok organizasyona imza atmış 2012 yılında Kuşadası Avrupa Kupası ve 2016 yılında İstanbul'da Avrupa Kupalarının organizatörlüğünü yapmıştır. Açık su yüzme yarışlarında da birçok müsabakada tecrübeli olan Okan Ulaş, birçok açık su yarışının da organizatörlüğünü üstlenmiştir.

Emrah KARABOĞA

1983 Yılı İzmir doğumlu, evli, iki çocuk babası olan Emrah KARABOĞA On üç yıldır Mali Müşavir olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Uzun yıllar İzmir'in köklü kulüplerinde sporcu olarak kariyerinde birçok başarıya sahip olan Emrah KARABOĞA 2014 yılında artı otuz yaş grubunda Triatlon Türkiye Şampiyonluğu, 2018 yılında artı otuz beş yaş grubundada Türkiye ikinciliği, 2019 yılında Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışı genel klasman üçüncülüğü, 2019 yılında Meis Kaş Yüzme yarışın da genel klasman üçüncülüğüne sahiptir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir Yüzme ve Triatlon branşlarında aralıksız olarak birçok ulusal ve uluslararası organizasyonlarına katılmış olan tecrübeli Emrah KARABOĞA, bir çok açık su yarışının da organizatörlüğünü üstlenmiştir.